Gold Serial Premium Orkideler

2349
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Gold Serial Premium Orkideler

2349,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Gold Serial Premium Orkideler Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Gold Serial Premium Orkideler Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium Mor ve Ateş Renkli Orkideler'den oluşan bir üründür.Yurtdışı tedariğimizden dolayı orkidelerde açık veya koyu renk olarak renk farklılığı gözükebilmektedir.

Gold Serial Premium Orkideler'in dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir

Gold Serial Premium Orkideler üzerine su eklenebilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Gold Serial Premium Orkideler ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş Premium orkideler, moss yosunlar, midye kabukları, süs mısırları mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler