Günebakan Sunflowers

829
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Günebakan Sunflowers

829,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Günebakan Sunflowers Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Günebakan Sunflowers, Floral Designers ekibimizin harika ayçiçekleri ile siyah eskitme görünümlü paketlenerek tasarlanmıştır.

Günebakan Sunflowers ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız. Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz

Günebakan Sunflowers için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır. Ayrıca zevkle hazırlanmış bir çiçek sepeti aranjmanına da çok yakışan günebakan çiçeği, ortama natural bir görünüm de katar.

Sevgi ve emeğin harmanlanmasıyla tasarlanan Günebakan AyÇiçekleri ürünümüz sevginizi anlatmak için tam sizlere göredir

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler