Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
İç mekan bitkileri, evlerinizin ve ofislerinizin güzelliğini ve ferahlığını artırır. Yaprak renkleri, dokuları ve şekilleriyle çeşitli görsel etkiler yaratırlar.
Filtrele ve Sırala

En Taze İç Mekan Bitkileri Taze Çiçek’te. 

Evinizin bir köşesinde küçük yer kaplayan iç mekan bitkilerini, doğadan aldığı yeşil görüntüsü ile birlikte içeri taşımak sizler için farklı bir etki yaratacaktır. Becerilerinize ve zevkinize göre bu bitkilere evinizde yer vererek bulunduğunuz alanı, kapalı bir cennete dönüştürebilirsiniz. 

Rengarenk Görüntüleri ile Evinizi Renklendirin

Her gün zaman geçirdiğimiz ortamlar, çiçeklerin enerjisi ile artık daha keyifli olmaya başlıyor. Taze ve canlı görünümleri ile size iyi bir yol arkadaşı olabilirler. Birkaç ev bitkisini, evinizde yaşatmak size ayrı bir huzur verecektir. Üstelik karanlık ortamlara hemen ayak uydurabilen birkaç çeşidi ile evinizde her odada onlara yer ayırabilirsiniz. Özellikle nüfusu kalabalık kentlerde çevremizde çok az görmeye fırsat bulduğumuz bitkileri, evin içerisine taşıyarak adeta doğayı eve getirmiş olursunuz. Evinize girdiği andan itibaren, içerideki atmosferi hemen değiştirip havayı pozitif enerji ile doldurur. Üstelik  bu çiçeklerin bulunduğu ortamdaki kötü havayı temizlediğini biliyor muydunuz? Dekoratif görüntüsünün yanı sıra sizlere sağlıklı ve temiz bir ortam sunuyor.

Taze Çiçek Aracılığı ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Uzakta olan ya da yoğun iş temposu yüzünden görmeye fırsat bulamadığımız sevdiklerimize çiçek ve çiçek kartları ile sarılabilmek artık çok kolay! Çiçekler, sevdiklerimiz için her zaman harika bir hediye seçeneği olmuştur. Hatta sadece sevdikleriniz için değil, sıradan bir günde kendinize alacağınız bir çiçek de sizin için farklı bir hediye olacaktır. Herkes için mükemmel seçeneklerle dolu iç mekan bitkilerine, süs bitkilerine, ofis çiçeklerine ve kalbinizi ısıtacak birbirinden farklı tasarım çiçeklerine, taze çiçek aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Bugün çok sevdiğiniz birine çiçek gönderin ve onun bütün gününü aydınlatın! Çiçek göndermek için özel bir günü beklemenize gerek yok. Şimdi taze çiçek aracılığı ile sevdiklerini şımartmanın tam zamanı.