Infinity Aranjman

10500
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Infinity Aranjman

10500,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Infinity Aranjman Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Infinity Aranjman, Çiçek Tasarım ekibimizin özenle konseptini hazırladığı, en derin sevgileri yaşatacak harika bir derlemedir.

Harika kalitede cam vazo içerisinde oasis bulunmaktadır. Islak oasis içine saplı olduğundan oasisin ıslaklık derecesi kontrol edilmelidir. Çiçeklerinizde bayılma meydana geldiğinde onlarında birer canlı olduğunu düşünerek saplarını tazeleyerek tekrar ıslak oasis üzerine saplayabiliriz.

Infinity Aranjman için altlık olarak ithal cam vazo kullanılmıştır. Direk güneş ışığı aldığında çiçeklerde bayılmalar meydan gelebilir, oda sıcaklığında ofis, ev ve işyerleri için çok uygundur.

Ürünümüzün içerisinde tavuskuşu tüyleri, mor şebboy, ateş kırmızısı laleler, pembe çardak güller, pembe güller, pembe şakayıklar mor orkideler, mor anastasyalar ve yeşilliklerden mevcut olup sevdiklerinizin gündelik hayatına keyif katabilecek harika bir hediyedir.

Yükseklik : 75-80 cm civarındadır . 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler