Jumbo Dieffenbachia Bitkisi Yeşil Saksı

1499
,00 TL
1399
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Jumbo Dieffenbachia Bitkisi Yeşil Saksı

1499
,00 TL
1399,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Jumbo Dieffenbachia Bitkisi Yeşil Saksı  Bitkisi Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Jumbo Dieffenbachia Bitkisi Yeşil Saksı  Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika Dieffenbachia Bitkisi ' nden oluşan bir düzenlemedir.

Jumbo Dieffenbachia Bitkisi Yeşil Saksı Bitkisinde dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda Dieffenbachia Bitkisi  bitkisinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Jumbo Dieffenbachia Bitkisi Yeşil Saksı Bitkisi  ürünümüzün içerisinde özel  seçilmiş Dieffenbachia bitkisi mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 70-80 cm

Saksı Çapı : 16cm 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler