Jumbo Pachira Para Şans Ağacı Krem Saksı

3499
,00 TL
2849
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Jumbo Pachira Para Şans Ağacı Krem Saksı

3499
,00 TL
2849,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Jumbo Pachira Para Şans Ağacı Krem Saksı  Bitkisi Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Jumbo Pachira Para Şans Ağacı Krem Saksı Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika Pachira bitkisi ' nden oluşan bir düzenlemedir.

Jumbo Pachira Para Şans Ağacı Krem Saksı Bitkisinde dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda pachira bitkisinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Jumbo Pachira Para Şans Ağacı Krem  Saksı  Bitkisi  ürünümüzün içerisinde özel  seçilmiş pachira  bitkisi mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 70-80 cm

Saksı Çapı : 20cm 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler