Kalpli Kutuda Kırmızı Gül ve Çikolata

5000
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Kalpli Kutuda Kırmızı Gül ve Çikolata

5000,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Kalpli Kutuda Kırmızı Gül ve Çikolata Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Kalpli Kutuda Kırmızı Gül ve Çikolata, Çiçek Tasarım ekibimizin kırmızı güller ve çikolatalarla hazırlayıp, kaliteli bir kalpli kutu içerisinde oluşturduğu üründür.

Kalpli Kutuda Kırmızı Gül ve Çikolata'nın içerisinde bulundurduğu güller narin çiçeklerdir. Çiçeklerin saplı olduğu süngerin ıslak olduğunu önemle kontrol etmeniz gerekmektedir. Harika bir görsel oluşturduğumuz bu ürünümüz 15 güne kadar taze kaldığı gözlemlediğimiz olmuştur

Kutu içerisinde ıslak sünger bulunmaktadır ve çiçekler su ihtiyacını buradan karşılamaktadır. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda çiçeklerde bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek tekrar ıslak süngere saplamanız yeterli olacaktır.

Ürün İçeriği :14 adet kırmızı gül ve 14 adet Çikolata

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler