Kauçuk Ağacı Grey Ficus Elastica Jumbo Boy

1399
,00 TL
1219
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Kauçuk Ağacı Grey Ficus Elastica Jumbo Boy

1399
,00 TL
1219,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Kauçuk Ağacı Grey Ficus Elastica Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Kauçuk Ağacı Grey Ficus Elastica Jumbo Boy Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium Kauçuk bitkisinden oluşan bir düzenlemedir.

Kauçuk Ağacı Grey Ficus Elastica Jumbo Boy dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda kauçuk bitkisi yapraklarında  solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Kauçuk Ağacı Grey Ficus Elastica Jumbo Boy ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş kauçuk bitkisi mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 70cm - 75cm

Saksı Çapı : 15cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler