Siyah Dev Kadife Kalp Kutuda Beyaz Gül

Ürün Detayları

Kadife Kalp Kutu İçerisinde Beyaz Gül  Hakkında Neler Söyleyebiliriz?
 

Kadife Kalp Kutu İçerisinde Beyaz Güller Floral Designers ekibimizin hazırlamış olduğu  siyah bir kutuda beyaz güllerle oluşturulmuş kalp şeklinde bir aranjman tasarlanmıştır. Bu aranjman romantik bir hediye veya duygusal bir jest olarak kullanılır. Beyaz güller, safiyet, masumiyet ve sevgiyi temsil ederken, kalp şekli romantik bir semboldür. Bu özel aranjman, sevgi, romantizm veya özel bir anı ifade etmek içinde kullanılır.

 

 

Kadife Kalp Kutu İçerisinde Beyaz Güller için dikkat edilmesi gereken direk güneş ışığı almamalıdır. Bu özel güllerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde onlara sevgi dolu bir yaklaşım gerekmektedir

 

Ürünümüzün içerisinde 35-50  ithal gül mevcut olup floral designers ekibimizin sizler için yakınlarınıza harika bir hediye fırsatı sunmaktadır.

 

Ürün Boyu/Yüksekliği: 37 x 37 cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler