Kırmızı Güller & Sweet Orkide Kandilleri

669
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Kırmızı Güller & Sweet Orkide Kandilleri

669,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Kırmızı Güller & Sweet Orkide Kandilleri Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Kırmızı Güller & Sweet Orkide Kandilleri, Floral Designers ekibimizin harika neşe ile hazırladığı Kırmızı Güller ile hazırlanan düzenlemedir.

Kırmızı Güller & Sweet Orkide Kandilleri ' in  su rengine dikkat edilmesi gerekir. Cam vazo içerisindeki çiçeklerin saplarıdan dolayı 4 günden önce su renginde bir bulantı olursa suyu değiştirilmelidir. Bu özel çiçeklerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde ömrünü tamamlamak üzere olan çiçeğimizi vazomuzdan çıkartarak görsel güzelliği devam ettirebiliriz.

Kırmızı Güller & Sweet Orkide Kandilleri vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda çiçeklerde bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Kırmızı Güller & Sweet Orkide Kandilleri ' in içerisinde, 12 Adet Kırmızı Gül ve Beyaz orkide kandilleri   mevcut olup floral designers ekibimizin sizler için O’na anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu/Yüksekliği: min. 25-30 cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler