Kırmızı Kadife Kalp Kutu Kırmızı Gül

3099
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Kırmızı Kadife Kalp Kutu Kırmızı Gül

3099,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Kadife Kalp Kutuda Kırmızı Güller  Gül Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Kadife Kalp Kutuda Kırmızı Güller Floral Designers ekibimizin hazırlamış olduğu bu tasarım siyah bir kutuda düzenlenmiş kırmızı gül çiçeklerinin kalp şeklinde bir aranjmanı temsil ediyor. Bu tür tasarımlar genellikle romantik amaçlarla kullanılır ve genellikle sevgililer günü, yıldönümü veya özel bir etkinlik gibi özel günlerde hediye olarak tercih edilir. Kalp şekli, duygusal bir bağlantıyı sembolize ederken, kırmızı güller de tutkuyu ve aşkı temsil eder. Bu çiçek, romantizm ve duygusal bir jesti ifade etmek için tasarlanmış güzel bir çiçek düzenlemesini ifade eder.

Kadife Kalp Kutuda Kırmızı Güller için dikkat edilmesi gereken direk güneş ışığı almamalıdır. Bu özel güllerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde onlara sevgi dolu bir yaklaşım gerekmektedir.

Ürünümüzün içerisinde çerisinde 30-35  adet ithal gül mevcut olup floral designers ekibimizin sizler için yakınlarınıza harika bir hediye fırsatı sunmaktadır.

Ürün Boyu/Yüksekliği: 30 x 30 cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler