Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Kişiye özel çiçekler kategorisi altında sevdiklerinizi özel hissettirecek çiçekleri inceleyebilirsiniz. Onlara hiç ummadıkları bir anda çiçek gönderimi yaparak mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Kişiselleştirerek size has bir tarza dönüştürebileceğiniz; gülleri, papatyaları, lilyumları ve daha pek çok çiçeği tasarımlarınıza ekleme şansınız vardır. Özel hazırlanmış hediyeler verilen kişileri her zaman daha özel hissettirir. Taze Çiçek’in floral desing ekibi tarafından yapılan butik çiçekleri dilediğiniz yere göndermenin ayrıcalığını yaşamak için hemen sipariş verebilirsiniz.

Kişiye Özel Çiçek Çeşitleri

Kişiye özel çiçekler hayatın farklı zamanlarında değerlendirilebilecek kişiye özel hediye alternatifleri arasında sayılır. Sevgilinizden çocuklarınıza kadar farklı kişilere bu hediye seçeneklerini gönderebilirsiniz. Kişiye özel çiçek çeşitleri, kullanılan malzeme ve süslemelere göre farklı özelliklere sahiptir. Taze çiçekler, sevdiklerinizin beğenebileceği tasarımlarla özel süslemelerle hazırlanır.

Herkesin zevki farklı olduğu için gönderim yapacağınız kişinin ilgisini çekebilecek çiçekleri tercih edebilirsiniz. Karışık renkli özel tasarımlar, canlı ve enerjik görüntüsüyle öne çıkar. Kuru çiçekler, uzun süre dayanabildikleri için yıllarca saklanabilecek alternatiflerdir. Bitkiler aromatik kokuları ve eşsiz görüntüleriyle çiçek çeşitlerinin daha güzel görünmesine yardımcı olur. Bunlara ek olarak lezzetli çikolatalarla eşsiz bir sunum sağlayan kişiye özel çiçekleri de inceleyebilirsiniz. Hem göze hem de damağa hitap eden çiçek çeşitleriyle her anı ölümsüzleştirmeniz mümkündür.

Özel Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Modeller Taze Çiçek’te

Özel tasarımlarıyla dikkat çeken çiçek modelleri, günün anlam ve önemini ifade eden hediyelerdir. Küçük dokunuşlarla sevdiğinize özel hâle getirebileceğiniz çiçek modelleri arasından beklentilerinizi karşılayanı bulmanız kolaylaşır. Bu modeller şöyledir:

 • Kişiye özel saksıda çiçek: Görüntüsü ve şekliyle ilgi çeken saksılar ve özenle seçilmiş çiçek aranjmanlarından oluşur. Orkide, sukulent, kuru çiçek ve kurutulmuş portakal dilimiyle hazırlanan çiçekler, fotoğraf ve yazdığınız özel notlarla eşsiz bir hediye seçeneğidir.
 • Kutulu tasarımlar: Sevdiklerinizin isminin baş harfi, özel tasarım bir kutu içinde; gül, nar çiçeği, başak otu, cipso, pamuk otu, okaliptus ve daha pek çok aromatik bitkiyle süslenebilir. Böylece hoş kokusuyla ve kutusuyla sevdiklerinizi mutlu edebilecek süprizler yapabilirsiniz.
 • Harfli çiçekler: Özel hazırlanmış harf şeklin içinde, çikolatanın lezzeti ve çiçeklerin güzellği buluşur. Solmayan gül ve kuru çiçeklerle hazırlanan tasarım; doğum günü, Sevgililer Günü, Anneler veya Babalar Günü, bebek tebriği gibi amaçlarla gönderilebilir.
 • Fotoğraflı kişiselleştirilebilen çiçekler: En güzel anlarınızı fotoğraf karesine bastırıp özel bir kutu içine ekleyerek seçtiğiniz çiçeklerle birlikte gönderme şansınız olur. Şoklanan çiçekler sayesinde uzun yıllar korunabilecek bir hediyedir. Anılarınızı saklamak için fotoğraflı kişiselleştirilebilen çiçek kutularını tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel Çiçek Seçimi Nasıl Yapılır?

Hediye veya çiçeklerle birini özel hissettirmek hem gönderene hem de hediyeyi alan kişiye mutluluk verir. Çiçekleri en uygun tasarımlar arasından belirlemek ve kişiselleştirmek özen ister. Bunun için floral desing ekibinin hazırladığı çiçekleri tercih edebileceğiniz gibi kendiniz de eklemeler yapabilirsiniz. Kişiye özel çiçek seçimi yaparken dikkat etmeniz gerekenler şöyledir:

 • Gönderim amacınıza uygun bir çiçek tercih ettiğinizde, hediyeniz anlam kazanır. Bunun için çiçeklerin anlamını öğrenebilirsiniz.
 • Hediye alan kişinin biricik hissetmesi amacıyla sevdiği renklerde hazırlanan aranjmanları tercih edebilirsiniz.
 • Zarif ve romantik çiçeklere örnek olarak orkide ve gül verilebilir. Bunlar sevgili veya eş için ideal seçeneklerdir.
 • Arkadaşlarınıza özel çiçek seçimi yaparken, eğlenceli bir anınızı fotoğraf hâline getirip çiçeklerle süsleyebilirsiniz.
 • Çocuklarınızın doğum gününde isimlerinin baş harfi olan çikolatalı çiçek tasarımları değerlendirilebilir
 • Solmayan güller ve gelin çiçeklerinden oluşan tasarımlar; söz, nişan, nikâh ve düğün günleri için ideal seçeneklerdir.
 • Gönderim yapacağınız kişinin erkek veya kadın olması da çiçek seçimini etkiler.

Dekoratif Özel Gün Çiçekleri

Kişiye özel çiçekler, saksıda veya kutuda gönderilebilen özellikleriyle ilgi çeker. Dekoratif olarak kullanabileceğiniz çiçekleri evinizde veya ofiste sergileyebilirsiniz. Şoklanmış çiçeklerle hazırlanan bu alternatifler, bakım gerektimediği için avantajlıdır. Bir defa alındıktan sonra yıllarca bulunduğu ortama renk katar. İlk günkü tazeliğini kaybetmeyen kişiye özel çiçekler, herkesin beğenisini kazanır. Dikkat çekici renkli bitki ve çiçeklerle süslenen kutular, kapaklı tasarımlarıyla avantaj sağlar. Belirli aralıklarla tozunu aldığınızda temiz ve güzel görünür. Buna ek olarak çiçeklerin renginde solma oluşmaması amacıyla direkt güneş ışığı alan yerlerde bulundurmamaya özen göstermelisiniz. Özel günlerinizi her zaman hatırlamanızı sağlayan bu çiçek çeşitleriyle sevdiklerinizi her an mutlu edebilirsiniz.

Özel Günleri Anlamlı Kılan Kişiselleştirilebilen Çiçekler

Özel günleri anlamlı kılan kişiselleştirilebilen çiçekler birbirinden farklı renk ve çeşitleriyle göz doldurur. Doğum günü çiçeği olarak ya da Anneler Günü, Babalar Günü, Öğretmenler Günü ve Sevgililer Günü gibi zamanlarda Saksı Çiçekleri ile her özel günü daha anlamlı bir hâle getirmek mümkündür. Süprizlerinizle sevdiklerinizin günü mutlu geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Nikah veya düğün kutlamaları için çelenk siparişleri veya gelin buketi gibi farklı gönderim amaçlarına uygun olabilecek çiçek çeşitlerini bir arada incelemenize olanak sunan Taze Çiçek sayesinde hediye seçimi yapmak kolaylaşır. Kategorilere göre arama yaparak kısa sürede aradığınız çiçeği bulabilirsiniz. Böylece hem zaman kaybetmezsiniz hem de en uygun çiçeği gönderebilirsiniz.

Kişiye Özel Çiçek Fiyatları

Kişiye özel çiçekler, pek çok konu değerlendirilerek fiyatlandırılır. Tasarım detayları ve kullanılan çiçekler fiyata etki eden konuların başında sayılabilir. Not ve fotoğraf ekleyebileceğiniz kişiselleştirilebilen seçeneklerin fiyatları da standart çiçeklere kıyasla biraz daha yüksek olabilir. Süsleme olarak kullanılan malzemeler veya çikolata gibi lezzetler de fiyatı belirlemek için önemlidir. Taze çiçekler ve kuru çiçeklerden hazırlanan tasarımlar kullanım süresi dikkate alınarak fiyatlandırılır.

Kişiye özel çiçek kategorisini fiyat kriterine göre listeleyerek inceleyebilirsiniz. Taze Çiçek’in size özel indirim ve ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz yere sipariş vermek ve sevdiklerinizi özel hissettirmek için birbirinden güzel çiçek çeşitleri Taze Çiçek’te.