Lavish Pembe Güller

819
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Lavish Pembe Güller

819,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Lavish Roses Çiçek Buketi , Floral Designers ekibimizin pembe sprey gül ve pembe topaz gülleri birleştirdiği buket tasarımıdır.

Ürün Detayları
Lavish Roses Flowers Hakkında Neler Söyleyebiliriz?
Lavish Roses Çiçek Buketi , Floral Designers ekibimizin pembe sprey gül ve pembe topaz gülleri birleştirdiği buket tasarımıdır.
Lavish Roses Çiçek Buketi ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız.Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz
Lavish Roses Çiçek Buketi için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda çiçeklerde bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.
Sevgi ve emeğin harmanlanmasıyla tasarlanan Lavish Roses Çiçek Buketi ürünümüz tam sizlere göredir 

 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler