Light Of My Life

3250
,00 TL
2999
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Light Of My Life

3250
,00 TL
2999,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Light Of My Life Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Light Of My Life, Floral Designers ekibimizin Balonlu çanta kutu içerisine hazırlanıp  Doğum gününde veya Özel günleriniz de , kolunuza takıp mutluluğunuzu saçabilirsiniz.

Light Of My Life Çanta kutu içerisinde sünger bulunmaktadır.Islak sünger içine saplı olduğundan sünger'in ıslaklık derecesi kontrol edilmelidir.Çiçeklerinizde de bayılma meydana geldiğinde onlarında birer canlı olduğunu düşünerek saplarını tazeleyerek tekrar ıslak sünger üzerine saplayabiliriz
Aynı şekilde çiçeklerinizi bozmadan kuruyup estetik bir görünüme kavuşacaktır.

Light Of My Life Pembe renk çanta kutu kullanılmıştır.Direk güneş ışığı aldığında çiçeklerde bayılmalar meydan gelebilir, oda sıcaklığında ofis , ev , işyerleri için çok uygundur.

Light Of My Life ürünümüzün içerisinde Pembe Çardak Gül, Pembe Lisianthus, Mor Lisianthus ve Pembe Aster ve Pembe Lavanta floral designers ekibimizin  sevdiklerinizin doğum gününü ve özel günlerini en tarz şekilde kutlayabilirsiniz. 
                
Ürün Yükseklik : 40-50 cm aralıklarındadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler