Light Soul Orkide

1179
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Light Soul Orkide

1179,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Light Soul Orkide Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Light Soul Orkide, Floral Designers ekibimizin ahenkle hazırlayıp renkli kaliteli bir kutu içerisinde sevgi dolu premium mor orkide ile oluşturduğumuz bir üründür.

Light Soul Orkide'nin dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir

Light Soul Orkide üzerine su eklenebilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Ürünümüzün içerisinde  Premium Mor Orkide , Peluş Ayıcık , Mısır ve Süs Saman mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel ahenkle oluşan anlamlı ve sevimli bir hediye armağan etmeniz için fırsat sunduğu düzenlemedir.

Yükseklik : 25-30 cm aralıklarındadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler