Lisyantus Gül Buketi

5500
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Lisyantus Gül Buketi

5500,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Lisyantus Gül Buketi Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Lisyantus Gül Buketi, çiçek tasarım ekibimizin 15 beyaz gül, 5 somon pembe çardak güller, pembe lisyantus ve mor biçmelerden oluşturduğu buket tasarımıdır.

Lisyantus Gül Buketi ürünümüz öncelikle bir vazoya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız. Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümünü ziyaret edebiliriz.

Lisyantus Gül Buketi için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda çiçeklerde bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Sevgi ve emeğin harmanlanmasıyla tasarlanan Lisyantus Gül Buketi ürünümüzü sevdiklerinize göndererek, yüzlerinde gülümseme yaratabilirsiniz.

Ürün Boyutu :50-60 cm civarıdır. 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler