Love Kişiye Özel Harf

1299
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Harf Seçiniz::
1

Love Kişiye Özel Harf

1299,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Love  Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?
 

Love Floral Designers ekibimizin yaptığı bu özel çalışmada, Çiçeklerle dolu baş harfin içerisinde çeşitli şoklanmış uzun ömürlü bitkiler ve small uzun ömürlü şoklanmış ithal güller bulunuyor. Harf, çiçeklerle süslenmiş bir anı saklamak için kullanılan dekoratif bir nesne olarak sevdiklerinize kalıcı bir hediye fırsatı sunmaktadır. Özellikle tamamen el işçiliği isteyen bu hediye sevdiklerinize kendisini özel hisettirecektir.
 

Love için dikkat edilmesi gereken nokta asla su verilmemelidir, güneş ışınlarından uzak tutulmalıdır. Çok uzun yıllar formu bozulmadan bu şekilde yaşamaktadır. İçerisinde ki çiçekler özel olarak şoklandığı için kalıcılık sunar, bozulma yapmaz.
 

Ürünümüzün hediye gidecek kişinin baş harfinin içerisine cipso, pamuk otu, bulgur otu , papatya , başak , nar çiçeği , solmayan gül, okaliptüs  ve kuş otu tarzı bitkilerinin karışımı kullanılmıştır.  Floral designers ekibimiz sizler için yakınlarınıza harika bir hediye fırsatı sunmaktadır.

Ürün Boyu/Yüksekliği: 26 x 20 x 18 cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler