Majestic Purple Orchid

1009
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Majestic Purple Orchid

1009,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Orkide Boyutu : 15 - 20 CM Aralıklarındadır.
Not : Mevsimsel ve Üretim kaynaklı orkide kandil sayıları az veya fazla olabilmektedir.

Ürün Detayları
Majestic Purple Orchid Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Majestic Purple Orchid, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika Endless Love Orkide'den oluşan bir üründür.

Majestic Purple Orchid'nin dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir

Majestic Purple Orchid üzerine su eklenebilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Majestic Purple Orchid mevsimsel dönemlerden dolayı yurtdışı tedarikçilerimizden açık veya koyu renk olarak gelebilmektedir.Bu yüzden renk farklılığı gösterebilmektedir.Mevsimsel ve Üretim kaynaklı orkide kandil sayıları az veya fazla olabilmektedir.

Majestic Purple Orchid ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş Premium Mor Orkide ve Mısır ve Küçük Peluş Ayıcık mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Orkide Boyutu : 15 - 20 CM Aralıklarındadır.
 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler