Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Meyve Sepeti

Taptaze meyve sepeti ürünleri Taze Çiçek'te. Her biri özenle hazırlanan ve tap taze meyvelerden oluşan meyve buketleri özel günlerinizi daha da özel hale getirmek için sizi bekliyor. Birbirinden özel meyve buketi ürünleri arasından siz de seçiminizi yapabilir, sevdiklerinizin özel günlerini daha da anlamlı bir hale getirebilirsiniz.

 

Meyve sepeti ve meyve buketi, özellikle doğum günü ve yeni iş hediyesi için tercih edilen ürünler arasında. Çikolata kaplı çilek, elma, kavun, muz, üzüm ve diğer mevsim meyvelerinden oluşan meyve sepeti ürünleri ile siz de doğum günlerine tatlı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Doğum günü sürprizi için doğum günü çiçeklerine de göz atabilirsiniz.

 

Doğum günü dışında ayrıca yeni iş hediyeleri için de tercih edilen meyve sepetleri, sevdiklerinizin ilk iş günü heyecanlarında yanında olmak için ideal bir sürpriz alternatifi. Yeni iş hayatına tatlı bir adım atarken aynı zamanda yeni iş arkadaşlarıyla da iletişimi artıracak meyve sepeti ile sevdiklerinizin ilk iş günü heyecanına siz de ortak olabilir, onların heyecanını yenmelerine yardımcı olabilirsiniz.