Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Mini orkide terimi, özellikle küçük mekanlarda yetiştirilmek için tasarlanmış veya dekoratif amaçlarla kullanılan küçük boyutlu orkideleri tanımlar. Büyüklükleri genellikle daha kompakt ve standart orkide türlerine göre daha küçük olan çeşitli orkideleri içerebilir. Bu tür orkideler, masa üstlerinde, ofislerde, pencere kenarlarında veya hediye amaçlı olarak tercih edilirler.

Mini orkide çeşitleri birbirinden özel ve eşsiz tasarımlarla Taze Çiçek'te. Her çiçek tasarımı için özenle çalışan ve eşsiz çiçek aranjmanları yaratan Taze Çiçek, mini orkide siparişi için de yanınızda. Siz de pembe mini orkide, sarı mini orkide, mor mini orkide gibi renk seçenekleri arasından sevdikleriniz için en uygununu seçebilir ve aynı gün teslimat özelliği ile sipariş verebilirsiniz.

Mini orkideler, son dönemlerde sıkça tercih edilen çiçeklerden biridir. Normal orkidelere göre daha küçük boyutlu olan mini orkideler, özellikle ev ve ofis hediyeleri için ideal. Siz de sevdiklerinizin doğum günü çiçeği ya da yeni iş çiçeği arayışınızda mini orkideleri tercih edebilir, sevdiklerinize unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz. 

Mini Orkide Fiyatları

Mini orkide fiyatları farklı renk ve tasarımlarara göre farklı fiyatlarda olabilmekte. En güncel mini orkide fiyatları için Taze Çiçek'i takip edebilir ve indirim kampanyalarından yararlanabilirsiniz.