Mix Kisses Çiçek

Mix Kisses Çiçek

209
,00 TL
+KDV

149
,00 TL
+KDV
KDV Dahil Ürün Fiyatı: 175,82 TL

Gönderi Bölgesi:

Mix Kisses Çiçek Hakkında Neler Söyleyebiliriz.

Mix Kisses Çiçek , Floral Designers ekibimizin harikalar yarattığı pembe hydrengea , kuru portakallar ve anastasia başta olmak üzere çok neşeli bir düzenlemedir

Mix Kisses Çiçek 'in su rengine dikkat edilmesi gerekir. Cam vazo içerisindeki çiçeklerin saplarıdan dolayı 4 günden önce su renginde bir bulantı olursa suyu değiştirilmelidir. Bu özel çiçeklerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde ömrünü tamamlamak üzere olan çiçeğimizi vazomuzdan çıkartarak görsel güzelliği devam ettirebiliriz.

Mix Kisses Çiçek vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda çiçeklerde bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Mix Kisses Çiçek ürünümüzün içerisinde pembe hydrengea , anastasia , kuru portakal , lila gül ve limonium mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel anlarınızda O’na anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

 

Benzer Ürünler