Morning Elegance

3450
,00 TL
2859
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Morning Elegance

3450
,00 TL
2859,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Morning Elegance Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Morning Elegance, Floral Designers ekibimizin Ay çiçeği severler için turuncu renk cam fanus içerisine hazırlanıp, ay çiçeklerin buluştuğu konsept ile güneşi kendilerine çekmesiyle dizayn edildi.

Morning Elegance cam fanus içerisinde sünger bulunmaktadır.Islak sünger içine saplı olduğundan sünger'in ıslaklık derecesi kontrol edilmelidir.Çiçeklerinizde de bayılma meydana geldiğinde onlarında birer canlı olduğunu düşünerek saplarını tazeleyerek tekrar ıslak sünger üzerine saplayabiliriz
Aynı şekilde çiçeklerinizi bozmadan kuruyup estetik bir görünüme kavuşacaktır.

Morning Elegance turuncu cam fanus kullanılmıştır.Direk güneş ışığı aldığında çiçeklerde bayılmalar meydan gelebilir, oda sıcaklığında ofis , ev , işyerleri için çok uygundur.

Morning Elegance ürünümüzün içerisinde ay çiçeği, turuncu celosia ve yeşil yapraklar floral designers ekibimizin ay çiçeği konsepti ile sevdiklerinizi bu aranjmanla güneşin doğuşuna bakmalarını sağlayabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 15-20 adet ay çiçeği

Ürün Yükseklik : 40-50 cm aralıklarındadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler