çiçek ara sepet

Most Sweet Vazoda Çiçek

169
,00 TL
(KDV dahildir)

Most Sweet Vazoda Çiçek

169,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları

Most Sweet Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Most Sweet, Floral Designers ekibimizin özenle ve zevkle hazırladığı, içerisinde Turuncu Sprey Güller ve Lila Güller'den oluşan bir üründür.

Most Sweet'in su rengine dikkat edilmesi gerekir. Cam vazo içerisindeki çiçeklerin saplarından dolayı 3 günden önce su renginde bir bulantı olursa suyu değiştirilmelidir. Bu özel çiçeklerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde ömrünü tamamlamak üzere olan çiçeğimizi vazomuzdan çıkartarak görsel güzelliği devam ettirebiliriz.

Cam vazosu içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak kesinlikle direk güneş almaması önemlidir. Sıcak ortamda beyaz güller’de bayılma olduğunu gözlemler iseniz güllerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacağını düşünmekteyiz

Most Sweet içerisinde Turuncu Sprey Güller, Lila Güller, Yeşil Biçmeler, Tatlı Kuru Portakallar mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel anlarınıza; en anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı düzenlemelerdendir.

En Son Gezilenler