Naranja Aranjman

7000
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Naranja Aranjman

7000,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Naranja Aranjman Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Naranja Aranjman, Çiçek Tasarım ekibimizin özenle konseptini hazırladığı, en derin sevgileri yaşatacak harika bir derlemedir.

Harika kalitede turuncu kabak şeklinde vazo içerisinde oasis bulunmaktadır. Islak oasis içine saplı olduğundan oasisin ıslaklık derecesi kontrol edilmelidir. Çiçeklerinizde bayılma meydana geldiğinde onlarında birer canlı olduğunu düşünerek saplarını tazeleyerek tekrar ıslak oasis üzerine saplayabiliriz.

Direk güneş ışığı aldığında çiçeklerde bayılmalar meydan gelebilir, oda sıcaklığında ofis, ev ve işyerleri için çok uygundur.

Ürünümüzün içerisinde turuncu çardak gül, beyaz gül, antoryum bitkisi, orkide, kılıç yaprağı ve fenix çiçeği mevcut olup sevdiklerinizin gündelik hayatına keyif katabilecek harika bir hediyedir.

Yükseklik : 55-65 cm civarındadır . 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler