Natural Planet Teraryum Desing

919
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Natural Planet Teraryum Desing

919,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Natural Planet Teraryum Desing Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Natural Planet Teraryum Desing, Floral Designers ekibimizin orman içerisinde bir ev yaşamı hayal ettiren, sizlerin masalarına keyif vermek için oluşturduğu bir üründür.

Natural Planet Teraryum Desing için dikkat edilmesi gereken direk güneş ışığı almaması,sık sık bitkilerin su ihtiyacının kontrol edilmesi gerekir. Bu özel bitkilerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde onlara sevgi dolu bir bakım gerekmektedir

Natural Planet Teraryum Desing için tüm önerilere,bulunduğu ortam gereksinimlerine ve ömrünü uzatacak tüm tavsiyelere çiçek bakımı sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ürünümüz ile ilgili içerisinde bulunan portakal kabuklarının hediyeniz ulaştırıldıktan sonra herhangi bir küflenmeye karşı çıkarmanız önerilmektedir.

Succulentler yurtdışı tedariği sağlandığı için cinslerinde farklılık olabilmektedir.

Ürünümüzün içerisinde Succulentler,Naturel Kraf Kağıt ve Kuru Portakal Dilimleri mevcut olup floral designers ekibimizin sizler için yakınlarınıza harika bir hediye fırsatı sunmaktadır.

Ürün Boyutu :20-25 cm civarındadır 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler