One Love Orkide

969
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

One Love Orkide

969,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
One Love Orkide Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

One Love Orkide, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika Beyaz Orkide'den oluşan bir üründür.

One Love Orkide'nin dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam, haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi,cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir

One Love  Orkide üzerine su eklenebilir, ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

One Love Orkide mevsimsel dönemlerden dolayı yurtdışı tedarikçilerimizden açık veya koyu renk olarak gelebilmektedir.Bu yüzden renk farklılığı gösterebilmektedir.Mevsimsel ve üretim kaynaklı orkide kandil sayıları az veya fazla olabilmektedir.

One Love Orkide ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş Premium Orkide mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Orkide Boyutu : 25-30 cm civarındadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler