Opuntia Bunny Ear Cactus

1699
,00 TL
1399
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Opuntia Bunny Ear Cactus

1699
,00 TL
1399,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Opuntia Bunny Ear Cactus Bitkisi Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Opuntia Bunny Ear Cactus  Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika Opuntia Bunny Ear Cactus  bitkisinden oluşan bir düzenlemedir.

Opuntia Bunny Ear Cactus  dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda Opuntia Bunny Ear Cactus   yapraklarında  solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Opuntia Bunny Ear Cactus ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş Opuntia Tavşan Kulağı bitkisi mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 30cm 

Saksı Çapı : 25cm 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler