Orange - Çardak Gül Buketi

759
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Orange - Çardak Gül Buketi

759,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Orange - Çardak Bouquet of Roses Buketi Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Orange - Çardak Gül Buketi Floral Designers ekibimizin Turuncu Sprey Güller harika paketlenerek sizler için tasarlanmıştır

Ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız.Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz.

Orange - Çardak Gül Buketi için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.Ürünümüz içerisindeki Hashas kuru çiçekleri kış aylarında temin edilememekte olup buket içeriğine koyulmamaktadır.

Sevgi ve emeğin harmanlanmasıyla tasarlanan Turuncu Sprey Güller ile sevginizi anlatmaya kolaylıkla yardımcı olabilir

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler