Para Şans Çiçeği Crassula Ovata (Mavi Seramik Saksı)

1249
,00 TL
1149
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Para Şans Çiçeği Crassula Ovata (Mavi Seramik Saksı)

1249
,00 TL
1149,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Para Şans Çiçeği Crassula Ovata (Mavi Seramik Saksı) Bitkisi Hakkında Neler Söyleyebiliriz?
Para Şans Çiçeği Crassula Ovata (Mavi Seramik Saksı) Bitkisi, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika Para Şans Çiçeği Crassula Ovata (Gri Seramik Saksı) bitkisinden oluşan bir düzenlemedir.

Para Şans Çiçeği Crassula Ovata (Mavi Seramik Saksı) Bitkisinde dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda Para Şans Çiçeği Crassula Ovata yapraklarında  solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Para Şans Çiçeği Crassula Ovata  Bitkisi ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş Para Şans Çiçeği Crassula Ovata bitkisi mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 35 - 40cm 

Saksı Çapı : 16 cm 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler