Pastel Orange & Best Design

3899
,00 TL
3199
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Pastel Orange & Best Design

3899
,00 TL
3199,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Pastel Orange & Best Design Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Pastel Orange & Best Design, Floral Designers ekibimizin turuncu ve Kahvrengi severler için çanta kutu içerisine hazırlanıp,sonbaharın habercisi olarak dizayn edildi.


Pastel Orange & Best Design Çanta kutu içerisinde sünger bulunmaktadır.Islak sünger içine saplı olduğundan sünger'in ıslaklık derecesi kontrol edilmelidir.Çiçeklerinizde de bayılma meydana geldiğinde onlarında birer canlı olduğunu düşünerek saplarını tazeleyerek tekrar ıslak sünger üzerine saplayabiliriz
Aynı şekilde çiçeklerinizi bozmadan kuruyup estetik bir görünüme kavuşacaktır.

Pastel Orange & Best Design Kraft renk çanta kutu kullanılmıştır.Direk güneş ışığı aldığında çiçeklerde bayılmalar meydan gelebilir, oda sıcaklığında ofis , ev , işyerleri için çok uygundur.

Pastel Orange & Best Design ürünümüzün içerisinde Turuncu Çardak Güller,Turuncu Celosia,Kahverengi Anthurium ve Yeşil Greentrcik floral designers ekibimizin Turuncu sevenler için harika hediye fırsatı sunmaktadır. 

Ürün İçeriği:    10 adet Turuncu Çardak Gül
        2 adet Celosia
             3 adet Anthurium
              4 adet Greentrick 

Ürün Yükseklik : 40-50 cm aralıklarındadır.
 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler