Peaceful Caprice

3860
,00 TL
2999
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Peaceful Caprice

3860
,00 TL
2999,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Peaceful Caprice Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Peaceful Caprice, Floral Designers ekibimizin beyazın ve yeşilin tonlarını severler için siyah renk cam fanus içerisine hazırlanıp, sadeliğin buluştuğu konsept ile dizayn edildiği harika bir aranjmandır.

Peaceful Caprice cam fanus içerisinde sünger bulunmaktadır.Islak sünger içine saplı olduğundan sünger'in ıslaklık derecesi kontrol edilmelidir.Çiçeklerinizde de bayılma meydana geldiğinde onlarında birer canlı olduğunu düşünerek saplarını tazeleyerek tekrar ıslak sünger üzerine saplayabiliriz
Aynı şekilde çiçeklerinizi bozmadan kuruyup estetik bir görünüme kavuşacaktır.

Peaceful Caprice siyah cam fanus kullanılmıştır.Direk güneş ışığı aldığında çiçeklerde bayılmalar meydan gelebilir, oda sıcaklığında ofis , ev , işyerleri için çok uygundur.

Peaceful Caprice ürünümüzün içerisinde  beyaz lisianthus, yeşil greentrick ve yeşil yapraklar floral designers ekibimizin sadeliğin konsepti ile sevdiklerinizi bu aranjmanla etkilenmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 30-40 adet beyaz lisianthus
              10 adet yeşil greentrick
              10 adet yeşil yaprak
Ürün Yükseklik : 40-50 cm aralıklarındadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler