Pink Angel Pembe Güller

1839
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Pink Angel Pembe Güller

1839,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Pink Angel Pembe Güller Hakkında Neler Söyleyebiliriz

Pink Angel Pembe Güller , Floral Designers ekibimizin ahenkle, özenle ve zevkle hazırladığı, içerisinde çeşitli renklerde çiçeklerden oluşan bir üründür.

Pink Angel Pembe Güller 'in su rengine dikkat edilmesi gerekir. Cam vazo içerisindeki çiçeklerin saplarından dolayı 5 günden önce su renginde bir bulantı olursa suyu değiştirilmelidir. Bu özel çiçeklerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde ömrünü tamamlamak üzere olan çiçeğimizi vazomuzdan çıkartarak görsel güzelliği devam ettirebiliriz.

Pink Angel Pembe Güller cam vazosu içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak kesinlikle direk güneş almaması önemlidir. Sıcak ortamda pembe güller’de bayılma olduğunu gözlemler iseniz güllerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacağını düşünmekteyiz. Çiçek market olarak bir çok gülü bünyemizde barındırıyor ve sizlere güvenle ulaştırıyoruz.

Pink Angel Pembe Güller ürünümüzün içerisinde pembe ekvator güller , yeşil papatyalar ve colombia zentirium mevcut olup floral designers ekibimizin sizler için O’na; en anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı düzenlemelerdendir

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler