Pink Bubbles: Orchid and Bigger

3250
,00 TL
2999
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Pink Bubbles: Orchid and Bigger

3250
,00 TL
2999,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Pink Bubbles: Orchid and Bigger Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Pink Bubbles: Orchid and Bigger , Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium orkideler’den ve dekoratif Tavus Kuşu Tüyü ile oluşan harika düzenlemesidir.

Pink Bubbles: Orchid and Bigger'in dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir,Pink Bubbles: Orchid and Bigger üzerine su eklenebilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Pink Bubbles: Orchid and Bigger ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş orkideler, Tavus Kuşu Tüyler,Celosia ve Moss Yosun mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağanetmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler