Pink chocolate Box Meyve Sepeti

459
,99 TL
329
,99 TL
& Ücretsiz Teslimat

Pink chocolate Box Meyve Sepeti

459
,99 TL
329,99 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Pink Chocolate Box  Meyve Sepeti Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Pink Chocolate Box Meyve Sepeti , işinin ehli ustalar tarafından özenle hazırlanan , içerisinde günlük taze çileklerden  oluşan bir düzenlemedir.

Pink Chocolate Box  Meyve Sepeti aynı gün içerisinde tüketilmelidir . 

Pink Chocolate Box Meyve Sepeti ürünümüzün içerisinde taze, yıkanmış 20 adet  çilek bulunmaktadır . 5 adet frambuazlı çikolata kaplı çilekler ,5 adet sütlü çikolatalı çilekler ,5 adey frambuazlı çikolatalı çilek üzeri çikolata bukleleri bulunan  zarif bir sunumla bir araya getirildiği harika bir hediye seçeneğidir .Bu özel kutu  ,özel günlerde sevdiklerinize duygusal bir jest yapmak ,kutlamaları renklendirmek veya iş arkadaşlarınıza teşekkür etmek için mükemmel bir seçenektir . 

Meyve Sepeti ,sevdiklerinize sağlık dolu bir lezzet sunarak unutulmaz bir hediye deneyimi yaşatır .Tatlı arayışlarınıza alternatif bir seçenek sunarak hem göze hem de damaklara hitap eder .

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler