Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Premium bitkiler, birinci sınıf kaliteli ürünlerle hazırlanan aranjmanları, buket ve saksı çiçeklerini ifade eder. Özel seçilen bitkilerle tasarımı yapılan çiçekler, gönderdiğiniz kişiye ve günün anlamına göre belirlenebilir. Tasarımlarında kullanılan her bir detayla mükemmel bir uyum sergileyen bitki ve çiçek çeşitleriyle karşınızdaki kişiye ihtişamlı bir sürpriz yapma şansınız olur. Eşsiz görselleriyle ilgi çeken ürünler arasından dilediğinizi seçerek sipariş verebilirsiniz.

Premium Bitki Türleri Hangileridir?

Premium bitki türleri pek çok farklı alternatif sunar. Yeşil bitkilerden nadir bulunan çiçeklere kadar geniş bir yelpaze sunumu yapılabilen ürünleri, zevkinize göre seçebilirsiniz. Görsel olarak farklılık taşıyan bitkilerle orijinal tasarımlar elde edilebilir. Premium bitki türleri şöyledir:

 • Sukulentler: Birbirinden güzel ve farklı görüntüleriyle yeşil bir bahçeyi andıran özel tasarımlar oldukça ilgi görür.
 • Kaktüsler: Renkli ve yeşil türleriyle ilgi çeken kaktüsler toprak saksı içinde sunulur.
 • Dendrobium Orkide: Dağlık bölgelerde kayalıklar üzerinde yetişen bu nadir orkide türü özel çiçekleriyle ilgi görür. Diğer orkide türlerine göre daha kalın dalları ve yaprakları bulunur. Kendine has kokusu olan çiçek, hem estetik hem de özel bir hediye seçeneğidir.
 • Bonsai: Ağaç özelliklerine sahip bitkilerin özel koşullarda büyütülmesiyle elde edilen bonsailer görüntüleriyle orijinal bir hediye olarak tercih edilebilir.
 • Guzmania: Egzotik bir tür olarak ilgi gören çiçek, rengi ve uzun ömürlü olması sebebiyle avantajlı bir hediyedir.
 • Kauçuk Ağacı: Yemyeşil kalın ve damarlı yaprakları bulunan bitki, dört mevsim parlak görünür. Ev veya ofislerde yeşil alan oluşturmak amacıyla kullanılabilir.
 • Zamia Bitkisi: Yeşil yapraklı iç mekân bitkisi dayanıklı yapısıyla bakımı kolay bir türdür.
 • Ananas: Orijinal görüntüsüyle bulunduğu ortama ayrı bir hava katan bu egzotik bitki, özel bir bakımla ev veya ofislerde sergilenebilir.

Premium Bitki Tasarım Modelleri

Premium bitkiler diğer çiçeklerle birlikte aranjman yapılabilir veya premium buketler şeklinde sunulabilir. Her biri kendine has görüntüsüyle ilgi çeken çiçekleri gönderim yapacağınız kişinin zevkine göre seçebilirsiniz. Premium bitki çeşitleri ve modellerini inceleyerek gönderim yapabilirsiniz. Premium bitki tasarım modelleri şöyledir:

 • Yuvarlak cam vazo içinde sunulan modeller: Zarif orkide çeşitleri ile süslenen yuvarlak cam vazolar farklı renk seçenekleriyle herkesin beğenisine hitap eder. Taze çiçeklere ek olarak haşhaş, kurutulmuş palmiye ve portakal kabuklarıyla süslenir.
 • Özel tasarımlı saksı bitkileri: Nadir bulunan yeşil bitkilerin özel tasarımlı beton ya da renkli saksılar içinde sunulduğu ürünler orijinal hediye alternatifleri arasında öne çıkar.
 • Gold ve rose parlak saksılı modeller: Gold ve rose renkleriyle parlak bir görünüm sergileyen saksılar farklı boyutlu çeşitleriyle tasarlanır. Gönderim türüne göre istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Kuru ve taze çiçeklere ek olarak özel bitkilerle hazırlanan modelleri birinci sınıf zevkinizin göstergesi olarak tercih edebilirsiniz.

En Gösterişli Premium Bitki Çeşitleri Taze Çiçek’te!

Premium bitki türleri, zarif ve ince düşüncenin ifadesi olarak kullanılır. Her biri özenle seçilen çiçekler görsel olarak etkileyicidir. Mevsimlere özel olan doğal çiçeklerin yine nadir olan bitkilerle uyumlu bir aranjman haline getirilmesi amaçlanır. Floral design ekibinin tasarımlarıyla ortaya çıkan premium bitkiler sayesinde gönderileriniz her zaman dikkat çeker. Yakın arkadaşlarınızdan patronunuza kadar geniş bir kitleye hitap eden en gösterişli premium bitki çeşitlerini kutlama amaçlı olarak sipariş verebilirsiniz. Taze Çiçek sayfasında sizlerin beğenisine sunulan birbirinden güzel bitki ve çiçekleri inceleyerek günün anlamını gösteren bir hediye seçebilirsiniz.

Özel Günleri Anlamlandıran Premium Bitkiler

Özel günleri anlamlandıran premium bitkiler farklı amaçlarla gönderebileceğiniz hediyelerdir. Her günü daha güzel ve anlamlı hâle getirmek için de dilediğiniz zaman çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Premium bitkileri gönderebileceğiniz özel günlere verilebilecek örnekler şöyledir:

 • Anneler/Babalar Günü: Anne ve babalarınıza olan sevginizi göstermek için premium saksılı bitkileri gönderebilirsiniz. Anneler/Babalar Günü haricinde doğum günleri için de ideal hediyelerdir.
 • Açılış/Tören/Davet: Yeni başlangıçlara adım atan arkadaşlarınız veya tanıdıklarınız için şık tasarımlarıyla bulunduğu ortama renk katan orkide çeşitleri güzel bir seçenektir.
 • Sevgiliye/Eşe: Özel günlerde vazo veya saksı içine eklenen kalp süslemeleriyle ilgi gören bitkiler idealdir.
 • Yıl Dönümü: Şık buketlerden kusursuz vazolara kadar farklı tasarımları değerlendirebilirsiniz.
 • Ev Hediyesi: Birbirinden farklı sukulent çeşitleri ile hazırlanan saksılar iç mekânda sergilenebilecek alternatiflerdir.
 • Geçmiş Olsun: Beyaz çiçek türleriyle hazırlanan aranjmanlar hastane veya eve gönderilebilir.
 • Tebrik: İş tebriği için renkli orkide tasarımlarını bebek tebriği için ayıcık, şekerlemelerle süslü orkideleri değerlendirebilirsiniz.

Premium Bitki Seçimi Nasıl Yapılır?

Premium bitki seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken pek çok detay bulunur. Öncelikle bitkinin hangi amaçla ve kime gönderileceği belirlenebilir. Sevdiği çiçek ve bitki türleri biliniyorsa bu bilgi değerlendirilerek en uygun seçim yapılabilir. Gönderilen kişinin konumuna ve yakınlığına bağlı olarak büyük ve ihtişamlı saksıların içinde sunulan çiçek alternatifleri değerlendirilebilir. Amaç ve gönderileceği yer de hediye belirlemenize etki eder. Çiçeklerin ve bitkilerin anlamları renk ve türüne göre değiştiği için bu durumu da düşünerek bir seçim yapabilirsiniz. Sevgi, saygı veya tutkuyu ifade etmek için geleneksel olarak kullanılan çiçekleri tercih edebilirsiniz. Böylece çiçek alan kişinin duygularınızı doğru anlamasını sağlayabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Premium Bitkiler Taze Çiçek’te

Premium bitkiler adından da anlaşılacağı gibi birinci sınıf kaliteli ürünlerdir. Bu sebeple tasarımlarında kullanılan çiçek ve bitkiler de özeldir. Her yerde bulunmayan nadir alternatifleri seçmenize olanak sunan premium bitkileri, kategori altında detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bütçenizi aşmayan fiyatlar arasından sevdiklerinize çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla alışveriş yapmanın ayrıcalıklarını yaşamak için Taze Çiçek sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine gönderim yapma imkânı sunan kolay ve güvenli alışverişin adresi tazecicek.com’a üye olduğunuzda premium indirimler ve kampanyalardan faydalanma şansınız olur.