Vitray Camda Solmayan Şakayık

2499
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Vitray Camda Solmayan Şakayık

2499,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

İnfinity Peony Solmayan Şakayık Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Solmayan Şakayık Floral Designers ekibimizin hazırlamış olduğu bu tasarım Şakayık çiçeği, Paeonia cinsine ait olan büyük ve gösterişli çiçeklere sahip bir bitki türüdür. Bu çiçekler genellikle yaz aylarında açar ve baharın güzelliklerini simgeler. Bu çiçeğin kalıcı olması için özel olarak şoklama yapılmıştır. Formu bozulmadan uzun yıllar bu şekilde kalır. Vitray cam içerisinde bulunan şakayıklar sevdiklerinizi mutlu eder ve kalıcı bir hediye sunar.Solmayan Şakayık için dikkat edilmesi gereken direk güneş ışığı almamalıdır. Asla su verilmemelidir.

 

Ürünümüzün içerisinde 3 adet Hollanda’dan gelen ithal şakayık , şoklanmış uzun ömürlü tillandsia yosunu mevcuttur. floral designers ekibimizin sizler için yakınlarınıza harika bir hediye fırsatı sunmaktadır.

 

Ürün Boyu/Yüksekliği: 23x17 cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler