PRO & Best Day Light

3950
,00 TL
3199
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

PRO & Best Day Light

3950
,00 TL
3199,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

PRO & Best Day Light Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

PRO & Best Day Light, Floral Designers ekibimizin harika capcanlı çiçekler ile çift renkli sarı ve turunucu ambalajla paketlenerek tasarlanmıştır.

PRO & Best Day Light ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız.Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz

PRO & Best Day Light için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Sevgi ve eğlencenin  harmanlanmasıyla tasarlanan PRO & Best Day Light ürünümüz sevginizi capcanlı eğlenceli renkleriyle anlatmak için tam sizlere göredir.

Ürün İçerisinde 5 adet Ayçiçeği , 4 adet Greentrick,20 adet Turuncu Çardak Gül,10 adet Mor Statice ve 3 adet Kahverengi Anastasia ile Demir Otu  mevcuttur.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler