PRO & Breezing Lolita

3950
,00 TL
3199
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

PRO & Breezing Lolita

3950
,00 TL
3199,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

PRO & Breezing Lolita Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

PRO & Breezing Lolita Floral Designers ekibimizin tam anlamıyla Lisianthus'u severler için yeşil renk ambalajla paketlenerek tasarlanmıştır.

PRO & Breezing Lolita ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız.Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz

PRO & Breezing Lolita için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

İnceliğin ve sadeliğin harmanlanmasıyla tasarlanan PRO & Breezing Lolita ürünümüz sevginizi   Beyaz Lisianthusler ile sadeliği sunmaz için tam sizlere göredir.

Ürün İçerisinde 40 adet Beyaz Lisianthus,6 adet Greentrick,10 adet Beyaz Statice ve Okaliptus yapraklar ile hazırlanmıştır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler