PRO & Color of Love

3699
,00 TL
3199
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

PRO & Color of Love

3699
,00 TL
3199,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

PRO & Color of Love Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

PRO & Color of Love, Floral Designers ekibimizin tatlılığın anlamı olan pembe tonlarının buluştuğu pembe renk ambalajla paketlenerek tasarlanmıştır.

PRO & Color of Love ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız.Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz

PRO & Color of Love için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

İnceliğin ve tatlılığın harmanlanmasıyla tasarlanan PRO & Color of Love ürünümüz sevginizi Pembe Anastasialar ve Somon,Pembe güller ile bu tatlı sempatikliği sunmaz için tam sizlere göredir.

Ürün İçerisinde 3 adet Pembe Anastasia , 6 adet Somon Gül, 6 adet Pembe Gül, 5 adet Beyaz Statice ve 5 adet Pembe Lisianthus,Yeşil yapraklar ile dekore edilip hazırlanmıştır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler