PRO & Colour Ball Lisianthus

3350
,00 TL
2975
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

PRO & Colour Ball Lisianthus

3350
,00 TL
2975,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

PRO & Colour Ball Lisianthus Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

PRO & Colour Ball Lisianthus Floral Designers ekibimizin tam anlamıyla Lisianthus'u severler için çift renk açık mavi ve beyaz renk ambalajla paketlenerek tasarlanmıştır.

PRO & Colour Ball Lisianthus ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız.Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz

PRO & Colour Ball Lisianthus için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

İnceliğin ve tatlılığın harmanlanmasıyla tasarlanan PRO & Colour Ball Lisianthus ürünümüz sevginizi Mor ve Beyaz Lisianthusler ile tatlılığı sunmaz için tam sizlere göredir.

Ürün İçerisinde 25 adet Beyaz Lisianthus, 25 adet Mor Lisianthus ve kuru yapraklar ile hazırlanmıştır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler