PRO & Honey Be Sunflower

2850
,00 TL
2650
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

PRO & Honey Be Sunflower

2850
,00 TL
2650,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

PRO & Honey Be Sunflower Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

PRO & Honey Be Sunflower, Floral Designers ekibimizin harika ay çiçekleri ve kestanelerin buluştuğu  sade bir sarmaşık fiyonk ile  tasarlanmıştır.

PRO & Honey Be Sunflower ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız.Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz

PRO & Honey Be Sunflower için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Sevgi ve emeğin harmanlanmasıyla tasarlanan PRO & Honey Be Sunflower ürünümüz sevginizi sonbaharın ve kestaneler ile anlatmak için tam sizlere göredir.

Ürün İçerisinde 7 adet Ayçiçeği, Süs Kestaneleri ve Fenix Yaprağı,Aspidistra ile süslemeler mevcuttur.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler