PRO & Our Florist's Pick

3699
,00 TL
3159
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

PRO & Our Florist's Pick

3699
,00 TL
3159,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

PRO & Our Florist's Pick Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

PRO & Our Florist's Pick, Floral Designers ekibimizin harika capcanlı çiçekler ile lila rengi ambalajla paketlenerek tasarlanmıştır.

PRO & Our Florist's Pick ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız.Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz

 

PRO & Our Florist's Pick için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Sevgi ve eğlencenin  harmanlanmasıyla tasarlanan PRO & Our Florist's Pick ürünümüz sevginizi capcanlı eğlenceli renkleriyle anlatmak için tam sizlere göredir.

 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler