PRO & Pink of Whimsy Bouquet

4299
,00 TL
3199
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

PRO & Pink of Whimsy Bouquet

4299
,00 TL
3199,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

PRO & Pink of Whimsy Bouquet Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

PRO & Pink of Whimsy Bouquet Floral Designers ekibimizin tam anlamıyla pembe gül gri ambalajla paketlenerek tasarlanmıştır.

PRO & Pink of Whimsy Bouquet ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız.Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz

PRO & Pink of Whimsy Bouquet için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

İnceliğin ve tatlılığın harmanlanmasıyla tasarlanan PRO & Pink of Whimsy Bouquet ürünümüz sevginizi  Lisianthusler ile tatlılığı sunmaz için tam sizlere göredir.

 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler