PRO & Premium Sunshine Bouquet

2675
,00 TL
2099
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

PRO & Premium Sunshine Bouquet

2675
,00 TL
2099,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

PRO & Premium Sunshine Bouquet Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

PRO & Premium Sunshine Bouquet, Floral Designers ekibimizin harika sonbaharın ve capcanlı Krizantemlerin buluştuğu  kraft ambalajla paketlenerek tasarlanmıştır.

PRO & Premium Sunshine Bouquet ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız.Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz

PRO & Premium Sunshine Bouquet için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Sevgi ve emeğin harmanlanmasıyla tasarlanan PRO & Premium Sunshine Bouquet ürünümüz sevginizi sonbaharın ve sarı krizantem renkleriyle sonbaharın habercisi olmak için tam sizlere göredir.

Ürün İçerisinde 5 adet Ayçiçeği , 10 adet Sarı Krizantem ve Kuru Yapraklar ile süslemeler mevcuttur.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler