PRO & Purple Spell Bouquet

Ürün Detayları

PRO & Purple Spell Bouquet Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

PRO & Purple Spell Bouquet Floral Designers ekibimizin tam anlamıyla Lisianthus'u severler için pembe renk ambalajla paketlenerek tasarlanmıştır.

PRO & Purple Spell Bouquet ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız.Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz

PRO & Purple Spell Bouquet için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

İnceliğin ve tatlılığın harmanlanmasıyla tasarlanan PRO & Purple Spell Bouquet ürünümüz sevginizi Mor ve Pembe Lisianthusler ile tatlılığı sunmaz için tam sizlere göredir.

Ürün İçerisinde 20 adet Pembe Lisianthus, 20 adet Mor Lisianthus ve yeşil yapraklar ile hazırlanmıştır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler