PRO & Sweet Magnolia

6750
,00 TL
4399
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

PRO & Sweet Magnolia

6750
,00 TL
4399,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

PRO & Sweet Magnolia Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

PRO & Sweet Magnolia, Floral Designers ekibimizin nadide anlamı olan beyaz gülün buluştuğu abaka ile  paketlenerek tasarlanmıştır.

PRO & Sweet Magnolia ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız.Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz

PRO & Sweet Magnolia için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Sadeliğin ve şıklığın harmanlanmasıyla tasarlanan PRO & Sweet Magnolia ürünümüzü ister gelin buketi ister sevdiklerinizin en özel günlerini aydınlatabilirsiniz.

Ürün İçerisinde 35 ile  40 adet Beyaz Gül ve Fenix Yapraklarıyla  dekore edilip hazırlanmıştır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler