PRO & Sweet Pretty

4250
,00 TL
3499
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

PRO & Sweet Pretty

4250
,00 TL
3499,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

PRO & Sweet Pretty Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

PRO & Sweet Pretty, Floral Designers ekibimizin tatlılığın anlamı olan pembe tonlarının buluştuğu çift renkli  pembe ve gri  renk ambalajla paketlenerek tasarlanmıştır.

PRO & Sweet Pretty ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız.Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz

PRO & Sweet Pretty için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Mutluluğun ve tatlılığın harmanlanmasıyla tasarlanan PRO & Sweet Pretty ürünümüz sevginizi Pembe Güller ile bu tatlı sempatikliği sunmaz için tam sizlere göredir.

Ürün İçerisinde  Pembe Gül ,  Pembe Lisianthus,  Pembe Orkide, ince yeşillikler ile dekore edilip hazırlanmıştır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler