PRO & The Naminata

4485
,00 TL
3785
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

PRO & The Naminata

4485
,00 TL
3785,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
  • 6 Aya Varan Taksit
  • Aynı Gün Hızlı Teslimat
  • Ücretsiz Teslimat
  • Güvenli Ödeme
Siparişinizi yola çıkmadan önce görün, onaylayın, gönderelim! Her adımda yanınızdayız.

Ürün Detayları

PRO & The Naminata Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

PRO & The Naminata, Floral Designers ekibimizin harika sonbaharın ve kırmızılığın buluştuğu  kraft ambalajla paketlenerek tasarlanmıştır.

PRO & The Naminata ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız.Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz

PRO & The Naminata için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Sevgi ve emeğin harmanlanmasıyla tasarlanan PRO & The Naminata ürünümüz sevginizi sonbaharın ve kırmızılığın renkleriyle anlatmak için tam sizlere göredir.

Ürün İçerisinde 3 adet Ayçiçeği , 1 adet Turuncu Celosia, 4 adet Greentrick, 5 adet Turuncu Çardak Gül, 10 adet Kırmızı Gül, Süs kabakları , Mısırlar ve Kuru Yapraklar ile süslemeler mevcuttur.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler