PRO & Truly Stunning Bouquet

2350
,00 TL
2125
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

PRO & Truly Stunning Bouquet

2350
,00 TL
2125,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

PRO & Truly Stunning Bouquet 41 Kırmızı Gül Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

PRO & Truly Stunning Bouquet 41 Kırmızı Gül, Floral Designers ekibimizin Kırmızı Güller ile harika şekilde paketlenerek tasarlanmıştır.

PRO & Truly Stunning Bouquet 41 Kırmızı Gül ürünümüz öncelikle bir vazo’ya ihtiyaç duymaktadır. Vazo içerisine soğuk su ilave edilmeli ve çiçeklerinin saplarının suya tamamen değdiğine emin olmalıyız.Direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz

Ürünümüz için ayarlayabileceğiniz vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda güller de bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Sevgi ve emeğin harmanlanmasıyla tasarlanan PRO & Truly Stunning Bouquet 41 Kırmızı Gül ürünümüz sevginizi fazlasıyla anlatmaya yardımcı olacak bir derlemedir.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler