Pure Pink Roses & Orkide

799
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Pure Pink Roses & Orkide

799,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Pure Pink Roses & Orkide Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Pure Pink Roses & Orkide , Floral Designers ekibimizin harika neşe ile hazırladığı Pembe Çardak Güller ile hazırlanan düzenlemedir.

Pure Pink Roses & Orkide'in su rengine dikkat edilmesi gerekir. Cam vazo içerisindeki çiçeklerin saplarıdan dolayı 4 günden önce su renginde bir bulantı olursa suyu değiştirilmelidir. Bu özel çiçeklerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde ömrünü tamamlamak üzere olan çiçeğimizi vazomuzdan çıkartarak görsel güzelliği devam ettirebiliriz.

Pure Pink Roses & Orkide vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda çiçeklerde bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Pure Pink Roses & Orkide içerisinde, Pembe Çardak Gül,ve Orkide kandili mevcut olup floral designers ekibimizin sizler için O’na anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Yükseklik : 25-30 cm 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler